Oppo Latin Amerika Pazarını Gözüne Kestirdi

Fahri Gün 30 Ağu 2020 Mobil 164  0

Ünlü teknoloji şirketlerinden Oppo, Latin Amerika pazarına katılım sağlamak için kolları sıvadı. İşte habere dair ayrıntılar…

Akıllı telefon dünyasında popüler markalardan biri haline gelen Oppo, Çin menşeine sahip bir teknoloji kuruluşudur ve Çin merkezli telefon şirketlerine olan ön yargıya rağmen günümüzde önemli başarılar elde etmiştir.

America Movil ile anlaştı!

Oppo markası gelen son bilgilere göre yeni akıllı telefonlarını Latin Amerika pazarında da satışa sunmak istiyor. Bu cesur bir istek çünkü Huawei şirketinin Amerika tarafından uğradığı ambargolar biliniyor. Aynı durum Çin merkezli başka ünlü bir firma olan Oppo’nun da başına gelebilir. Şirket yinede Latin Amerika telefon pazarına katılmakta kararlı ve bu doğrultuda America Movil ile yeni bir ortaklık anlaşması yaptığı ortaya çıktı. Söz konusu bilgi bizzat Oppo cephesinden gelen açıklama ile belli oldu.

Avrupa ve Japonya pazarında da etkin

Oppo şu an 80’in üzerinde operatör ile anlaşmalı ve Japonya, Avrupa gibi pazarlarda bile varlık gösteriyor. Ülkemiz pazarına katılan Oppo kısa zamanda dikkat çeken markalardan biri oldu ve şu an Türkiye’de önemli telefon şirketlerinden biri olarak gösteriliyor.

Başarılı olabilecek mi?

Oppo’nun yükselişini Amerika pazarında da sürdürüp sürdüremeyeceğini göreceğiz. Konuyla ilgili görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.
Etiketler:
Android İşletim Sisteminde Şifre Kaldırma Yöntemi
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)