PC İçin Çıktığı Taktirde Çok Satacak Olan 3 PlayStation Oyunu

Fahri Gün 31 Ağu 2020 Oyun 135  0
Yeni yazımızda PlayStation 4 platformuna özel olup PC platformu için de çıkması halinde çok iyi satış yapabilecek potansiyele sahip olan 3 video oyununu derliyoruz.

God of War

Mitloji dünyasında bir yarı tanrıyı kontrol ettiğiniz oyun sahip olduğu geniş evren, açık dünya öğelerinin yanında çok iyi bir oynanış deneyimi sunuyor. Aynı zamanda bunu hikaye ile de desteklemekte olan God of War oyunu bu bağlamda kullanıcılar için bir vazgeçilmez niteliği taşıyor. 2018 yılında piyasaya sürülen oyun şu an alanında en fazla oynanan video oyunlarından biri.

Bloodborne

Kendisine has büyük bir kitleye sahip olan Bloodborne video oyunu özellikle etkileyici dinamikleriyle oyuncuları kendisine hayran bırakan bir tarza sahip. Pek çok PC oyuncusunun “PC için çıksa da oynasak” dediği Bloodborne, PC platformu için piyasaya sürüldüğü taktirde kuşkusuz ki çok yüksek bir satış rakamına ulaşacaktır.

Ghost of Tsushima

Açık dünya aksiyon oyunu Ghost of Tsushima henüz yeni piyasaya sürülen bir oyun olmasına rağmen PlayStation 4 platformunda çok kısa bir sürede büyük bir başarı elde etti. Hikaye tabanlı bir oyun olan Ghost of Tsushima Feodal Japonya döneminde geçmekte olup oyunda Moğol istilasına karşı mücadele eden tecrübeli bir savaşçıyı kontrol ediyorsunuz.
Etiketler:
Gamedec Ertelendi! 2021 Yılında Çıkacak
Torchlight III Switch Çıkış Tarihi Belirlendi
2020 Yılının Üçüncü Çeyreğinde En Fazla Kazandıran 10 Mobil Oyun
Duyduk Duymadık Demeyin! Meşhur Sherlock Holmes Oyunu Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)