Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Fahri Gün 06 May 2024 Oyun 114  0

Yeni bir indirim haberi ile karşınızdayız. Steam üzerinde gerçekleştirilen indirim sayesinde Battlefield 1 Revolution yapımının fiyatı oldukça cazip bir hale geldi. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunu dünyasında zaman zaman dikkat çekici indirimler meydana geliyor ve bunları sizlerle buluşturuyoruz. Bu sefer ise Steam üzerinde uygulanan yeni bir Battlefield indiriminden bahsedeceğiz.

Savaş oyunu kategorisinin sevilen serilerinden olan Bettlefield kapsamında çıkan Battlefield 1 Revolution video oyunu, hala oynamayanlara yönelik olarak büyük bir indirime girdi. Normal fiyatı 39,99 Dolar olan video oyunu, uygulanan %85 oranındaki indirimle birlikte yalnızca 5,99 Dolara inmiş durumda.

Gerçekleştirilen indirim fırsatı 13 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürmekte ve oyunun Steam sayfası aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz.

Battlefield 1 Hakkında

Birinci Dünya Savaşı’nı konu edinen Battlefield 1 yapımında söz konusu savaştan kısa hikaye modlarını oynayabiliyor ve aynı zamanda multiplayer modun keyfini sürebiliyorsunuz. Oyunun özellikle grafiksel anlamda son derece başarılı olduğunu, etkileyici efektlerinin bulunmakta olduğunu belirtmek gerekiyor. Battlefield 1’de Birinci Dünya Savaşı’nda yer almış olan Osmanlı İmparatorluğu da bulunuyor ve oyunun bir kısmında Çanakkale Savaşı konusu işleniyor.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Shadow of the Tomb Raider, Epic’te Büyük Bir İndirim Aldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)