Fotoğraftaki Bir Kişiyi Fotoğraftan Kaldırma Rehberi

Fahri Gün 16 Şub 2024 İnternet 185  0

Yazımızda fotoğraf üzerinde yer alan kişileri nasıl kaldırabileceğinizle ilgili olarak bilinmesi gerekenleri derledik. İşte ayrıntılar…

Bazen çok iyi bir fotoğraf çekeriz ancak orada bulunan bir kişinin fotoğrafta gözükmesi nedeniyle fotoğraf bozulmuş olur ancak dilerseniz fotoğraftaki kişiyi kaldırabilirsiniz. Bu hususta kullanabileceğiniz yöntemler bulunmaktadır. Şimdi sizler için bu hususta kullanabileceğiniz internet aracına yer vereceğiz.

Fotoğraftaki bir kişi nasıl kaldırılır?

Fotoğrafta yer alan bir kişiyi veya nesneyi silmek için bu hususta ödeme istemeyen veyahut üyelik talebinde bulunmayan https://cleanup.pictures/ internet sitesini kullanabilirsiniz. Söz konusu internet sitesini görüntüleyip, ardından üzerinde oynama yapmak istediğiniz görseli belirleyip sitede yer alan ”Click here or drag an image file” sekmesine tıklayarak seçebilir veyahut görseli sürükleyip sekmenin üzerine bırakabilirsiniz.

Ardından site kullanıcılara fırça aracı sağlamakta olup, fırçanın büyüklüğünü de ayarlayabiliyorsunuz. Ardından silmek istediğiniz kişi veya nesnenin üzerine gelip fırça yardımıyla düzgünce işaretleme yapınız. Fırça ile işinizi bitirdiğinizde internet aracı, sizin için fotoğrafta seçmiş olduğunuz nesne ve kişileri silmektedir ve ardından sağ üst kısımda yer almakta olan kısımdan indirebilir ve böylece yeni fotoğrafınızı kullanabilirsiniz.

Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri
Google Chrome Gizli Sekmelerine Parmak İzi Kilidi Ekleme Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)