Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!

Fahri Gün 15 May 2024 Oyun 96  0

Heyecanla beklenen Ghost of Tsushima video oyunu PC platformuna resmen geliyor. Böylece PC oyuncuları adeta muradına eriyor.

Oyun dünyasında kült yapımlardan biri olmayı başaran Ghost of Tsushima, PlayStation için çıkmış ve çok sevilmişti. PC oyuncuları oyunun uzun bir zamandır PC platformuna gelmesini beklemekteyken, geçtiğimiz aylarda oyunun PC için de çıkacağı açıklanmıştı ve beklenen gün geldi. 16 Mayıs günü yani sadece saatler sonra Ghost of Tsushima PC sürümü aktif hale gelecek.

Şu an 59,99 Dolar karşılığında sipariş edilebiliyor.

Ghost of Tsushima oyununu kütüphanesine eklemek isteyenler için yapım şu an Steam platformunda 59,99 Dolardan satılıyor. Bu bağlamda ürünün fiyatının biraz pahalı olduğunu belirtmek gerekiyor. Fakat ilerleyen süreçte büyük çaplı indirim dönemlerinde uygun fiyatlara indiğini görebiliriz. Yine de beklemek istemiyorsanız oyunu şu an için yüksek fiyattan satın almaktan başka şansınız kalmıyor.

Mogol istilasını konu edinen video oyununda Tsuşima Adası’nda geçen olaylar ele alınıyor. Ana kara Japonya ve komutan Hotun Han’ın önderliğindeki dev Mogol donanması arasında duran Tsuşima Adasında samuray olarak oynuyor, klanınızın hayatta kalan son üyesi olarak halkınızı korumaya ve intikam almaya çalışıyorsunuz.

GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!
Shadow of the Tomb Raider, Epic’te Büyük Bir İndirim Aldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)