Sim Kartsız Whatsapp Hesabı Açma

Hakan Erbaş 14 Eyl 2017 Genel 4.727  1

İnternet bağlantısı olan bir telefondan, herhangi bir gsm operatöründen sim karta sahipsek kolayca whatsapp kullanabiliyoruz. Ancak sim kartımız yoksa veya telefonda sim kartsız ikinci whatsapp hesabı açma şansımız var mı? VAR. Sadece internet bağlantısı olan bir telefon gerekiyor.

Öncelikle sanal da olsa bir numara sahibi olunmalı. Bunun için ücretsiz Text Now uygulaması var.  Uygulama Türkiye’ye hizmet vermediği için apk sitelerinden edinebilirsiniz. Uptodown sitesini tavsiye edebilirim. Burada bir hesap açıp,  konum olarak da Amerika’yı göstermek gerekiyor. Alan kodu sorduğu aşamada Amerika’nın eyaletlerinden birinin telefon kodunu girilmeli. (Örnek: 248) Sonrasında sunulan 5 telefon numarasından birinden istediğimizi seçiyoruz.

            

Artık sim kartsız bir numara sahibiyiz. Bu uygulama sayesinde arama alabilir, mesaj gönderebiliriz. Verilen numarayı numarayı bir yere not alıyoruz.

Daha sonra ihtiyacımız olan ikinci uygulamayı yüklüyoruz: PARALELL SPACE. 

Bu uygulama sayesinde telefonumuzda özel alan oluşturuluyor. Bu alan için Whatsapp’ı seçip yüklüyoruz. Paralell Space üzerinden Whatsapp’ı açtığımızda klasik whatsapp prosedürlerini takip etmeliyiz. Numara aşamasına geldiğimizde “United States” seçip, numarayı giriyoruz. Bize bir kod göndericekler ancak Text Now bunu kabul etmeyecek, 1 dakika kadar bekliyoruz. Kodu telefon aramasıyla alma sçeeneği aktif olduğunda kullanıyoruz ve bekliyoruz. Gelen çağrıyı açtığımızda, Whatsapp kodu iletilecek. Bunu whatsapp’taki onay sayfasına girip devam dediğimizde artık ikinci whatsapp‘a sahibiz. Güle güle kullanabilirsiniz. 🙂

Google Drive İle İlgili Bilinmesi Gereken Tüyolar
Logitech G430 Benzeri 3 Kulaklık Modeli
Oppo Yeni Şarj Teknolojisiyle Geliyor
Redmi 10s Mor Renk Seçeneğiyle Geliyor

“Sim Kartsız Whatsapp Hesabı Açma” üzerine 1 yorum

  1. Hatice dedi ki:

    -wspa çmıýorum

Yorum Yapmayı Unutmayın :)