Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
NETHANESİ GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Sakarya Mah. İnönü Cad. 32/B Fatsa – ORDU
  Tel: 0543 937 9660

SORUMLU MÜDÜR
Uğur YAYLAK
mail: ugur@nethanesi.com
gsm: +90 5066463039
İbrahim KIZILIRMAK
mail: kizilirmak@nethanesi.com

REKLAM REZERVASYON
reklam@nethanesi.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@nethanesi.com

UYARI
“Nethanesi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı NET HANESİ Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Nethanesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Nethanesi.com’a aittir. Nethanesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Nethanesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Nethanesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Nethanesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Nethanesi.com However, sometimes the Nethanesi.com uses third parties to process your information. Nethanesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Nethanesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Nethanesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Nethanesi.com and its services. When you use Nethanesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Nethanesi.com cookies section of our full Privacy Policy.