Zenfone 6 Tekrar Satışa Çıktı

Fahri Gün 04 Ağu 2019 Genel 96  0

Asus’un dikkat çeken akıllı telefonlarından Zenfone 6 bir kez daha kendisini gösterdi. Peki telefon bu kez hangi fiyattan satışa sunuldu? İşte konuya dair detaylar…

Telefon pazarı kuşkusuz ki pek çok markanın daha katılımıyla epey rekabetçi bir hale geldi. Akıllı telefon şirketleri sürekli farklı modeller piyasaya sürüyor ve böylece rekabet de artıyor.

Bir kez daha satışta

ASUS, akıllı telefon alanında Zenfone serisiyle kendisini gösteriyor. Geçtiğimiz dönemde Zenfone 6 modelini piyasaya sürmüştü. Telefonun stokları bir süre sonra sona ermişti. Temmuz ayı ortasında tüm stokların erimesi Asus’u tekrar harekete geçirdi. ASUS, Zenfone 6’yı kısa bir süre içerisinde geri döndürebilmek için elinden geleni yaptı ve model şu günlerde bir kez daha satışa sunuldu.

Fiyatı 499 Euro

Telefon 499 Eurodan başlayan fiyatlarla pazarda kendisini gösterdi. Bahsettiğimiz rakam cihazın 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan sürümü için geçerli. 6 GB RAM + 128 GB depolama alanı bulunan sürümün fiyatı ise 559 Euro olarak belirlendi.

Türkiye için gecikebilir

İddialı özelliklere sahip olan akıllı telefonun ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Ancak şu an Avrupa’da dahi stok sıkıntısının bulunduğu düşünüldüğünde ülkemize bir hayli geç geleceğini söyleyebiliriz.
MIUI 12 İle Birlikte Kullanabileceğiniz 5 Etkileyici Özellik
ISO Dosyası Oluşturmak İçin Kullanılabilecek Yöntemler
Popüler Telefonlardan P20 Lite İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
Videoyu Masaüstü Arka Planı Yapmak İçin Kullanılabilecek Yöntemler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)