Digital Tribe Games Yapımlarında Nadir Görülen Kampanya!

Fahri Gün 03 Ağu 2019 Genel 198  0

Günümüzde publisher indirimleri daha seyrek meydana geliyor. Steam ise bu hususta kullanıcılar açısından daha cömert davranabiliyor.

Digital Tribe Games oyunlarında yeni bir indirim kampanyası meydana geldi. Ünlü publisher tarafından ortaya konulan oyunlarda büyük oranda indirimler meydana geldi. İndirim oranları %80 ve üzerinde. Bazı oyunlarında %90’ın üzerinde indirimlere bile rastlamak mümkün.

Oyunlar büyük oranda indirimde

Gerçekleştirilen kampanya publisher resmi Steam sayfası üzerinden yürütülmekte. Digital Tribe Games profilini görüntülediğiniz zaman pek çok oyunu da kampanyalı bir şekilde sizi bekliyor olacak.

Yüksek oranda indirim alan oyunlar;

Yüksek oranda indirim alan oyunlar arasında FortressCraft Evolved, Celestian Tales, ICY: Frostbite Editiodn gibi yapımlar yer alıyor. Aynı zamanda Chef gibi oyunlarda da belli seviyelerde indirimler söz konusu.

Steam hesabına sahip olmak yeterli

Publisher kampanyası bir süre daha devam edecek. Yararlanmak için ilk etapta bir Steam hesabına sahip olmanız gerektiğini belirtelim. Steam hesabı ücretsiz bir şekilde kısa sürede açılabilmekte. İndirimi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
Bilgisayara Kimin Ne Zaman Girdiğini Görme Yöntemi
Exxen Üzerinde Ücretsiz Hesap Açma Yöntemi
MacBook Pro Isınma Sorununu Giderme Yöntemi
Numaradan İsim Sorgulama Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)