Uygun Fiyattan Alınabilecek Yüksek Performanslı Bluetooth Hoparlörler

Fahri Gün 07 Ağu 2019 Genel 312  0

Hazırladığımız yeni içeriğimizde uygun fiyatlardan satın alınabilecek ve yüksek bir performans gösterebilecek bluetooth hoparlörlere değiniyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…


Bluetooth hoparlörler ile akıllı telefondan daha yüksek seste ve daha kaliteli bir şekilde müzik dinlemek mümkün olabiliyor. Şimdi sizlere bu alanda bilindik, yüksek performanslı bluetooth hoparlörleri liste halinde sunacağız.


Frisby 5500


Bu hoparlör 100 – 150 TL arasında fiyatlandırmalardan satılmakta olup biraz ağır olduğu için aslında taşımak açısından çok uygun bir ürün değil. Ancak yine de şık tasarımı ve iyi performansı ile tercih edilebilecek bir ürün.


Meizu A20


Akıllı telefon kategorisinden ismini sıklıkla duyduğumuz Meizu’nun A20 Bluetooth hoparlörü değerlendirilebilecek seçeneklerden biri.


Btech Charge 3


Btech Charge 3 hoparlörünün sahip olduğu özelliklerin başında su geçirmezlik geliyor. Su geçirmez yapısı sayesinde kuru olmayan mekanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz Btech Charge 3, sergilediği performansla da değerlendirilebilecek ürünler arasında yer alıyor.


Linktech 1006


Bu hoparlör AUX girişine sahip olması ve sunduğu yüksek performans ile taktir topluyor. İyi bir Bluetooth hoparlör arıyorsanız değerlendirebileceğiniz ürünlerden biri. Fiyatı 150 TL civarında


Xiaomi Mini Bluetooth


Kullanabileceğıiniz hoparlörden bir diğeri de Xiaomi Mini’dir. Xiaomi markasını son zamanlarda akıllı telefon kategorisinde çok fazla gördük. Alanının önemli şirketlerinden biri olup akıllı hoparlör kategorisinde de varlığını sürdürmekte. Bahsettiğimiz Xiaomi Mini Bluetooth cihazı da kullanabileceğiniz etkileyici ürünlerden biridir.

Huawei AM08 Little Swan


Bahsedeceğimiz son ürün ise Huawei tarafından ortaya konulan AM08 Little Swan olup kablosuz hoparlörler kategorisinde değerlendirilebilecek, zarif yapısından beklenmeyecek kadar güçlü bir ses çıkışına sahip olan hoparlördür. 150 TL civarında fiyatlardan bulunabilecek olan AM08 Little Swan, önerebileceğimiz ürünler arasındadır.
HP ProBook 650 G8 İnceleme
Google Drive İle İlgili Bilinmesi Gereken Tüyolar
Logitech G430 Benzeri 3 Kulaklık Modeli
Oppo Yeni Şarj Teknolojisiyle Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)