PDFMerge ile PDF Birleştirme İşlemleri

Fahri Gün 09 Şub 2022 Bilgisayar 449  0

Yeni yazımızda herhangi bir program kullanmadan PDF dosyalarını nasıl birleştirebileceğiniz ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

PDF dökümanı günümüzde pek çok alanda kullanılmakta olan temel bir doküman formatı olup, birden fazla PDF dökümanını tek PDF formatında birleştirmenin nasıl yapıldığını kullanıcılar merak etmekteler. Bunun için programa ihtiyaç duyulduğu düşünülsede asında PDF birleştirme işlemini özel bir üçüncü parti uygulama olmadan da yapabilirsiniz.

Program kullanmadan PDF birleştirme işlemini yapabilmek için internet sitesi araçlarını kullanabilirsiniz. Bu hususta kullanıcılar PDFMerge internet sitesinden yararlanabilir. Bu internet sitesi bilgisayar kullanıcılarına program kullanmadan PDF birleştirme imkanı sağlamaktadır ve aynı zamanda ücretsiz olarak PDF birleştirme imkanı sağlamasıyla da dikkat çekmektedir. PDF-merge.com internet sitesini kullanabilmek için ilk olarak siteyi açınız.

İnternet sitesini açtıktan sonra Select PDF Files bölümünden birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarını seçiniz. İnternet sitesi üzerinden şu an için en fazla 20 dosyayı birleştirmenize imkan tanındığını da belirtelim. Elbette dilerseniz farklı internet sitelerini kullanarak da PDF birleştirme işlemlerini yapabilirsiniz ancak en azından popüler siteler olmasına özen göstermeniz gerekiyor.  Konuya ilişkin görüşlerinizi ve yardım taleplerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler: ,
Kioxia Exceria Plus İncelemesi
ASUS ROG Strix Scope RX Detaylı İnceleme
NVIDIA RTX 4080 Ekran Kartı İncelemesi
ViewSonic VX2418C İnceleme

Yorum Yapmayı Unutmayın :)