HBO Max’in Nefes Kesen 5 Dizisi

Fahri Gün 12 Eki 2021 Kültür - Sanat 81  0

Ülkemize geleceği kesinleşen HBO Max’in 5 nefes kesen dizisine sizler için değiniyoruz. İşte detaylar..

Mayıs 2020’de HBO max yayın hayatına başladı ve yakın zamanda ülkemizde de faaliyet gösterecek. Gelen bilgilere göre 2022 yılında Türkiye’de de aktif hale gelecek olan HBO Max, Netflix’e büyük bir rakip olarak gözükmektedir.

İspanya’da 9 Euro, Norveç’te ise 10 Euro aylık ücreti bulunan platformun ülkemizde aktif hale getirildiği zaman daha uygun bir fiyatlandırma ile gelmesini bekliyoruz. HBO Max içerisinde birbirinden etkileyici diziler de bulunmakta olup, yeni yazımızda sizler için bunlardan beşine değineceğiz.

True Detective

Drama, gizem ve suç türündeki dizinin yönetmenleri Cary Joji Fukunaga, Daniel Sackheim, Josh Crowley, Justin Lin olup başlıca oyuncuları ise , Vince Vaughn, Colin Farrel, Rachel McAdams, Matthew McConaugh ve Woody Harrelson’dır.  Louisiana Cinayet Masası’nda görev yapmakta olan dedektif Rust Cohle ve Matin Hart’ın bir seri katilin peşine düşmesini konu almakta olup zaman içerisinde beraber çalışan ikili takip derinleştikçe içinden çıkılmaz durumlar içerisine gireceklerdir.

Banshee

Aksiyon ,suç ve drama türündeki dizi, IMDb’den yüksek puan alan, kaliteli suç dizilerinden biri olarak bilinmektedir. Dizide Banshee belalı bir kasaba olup dizi ismini de bu kasabadan almaktadır. Lucas , kasabada rahat edebilmek için öldürülen bir polis şefinin kimliğine bürünmek zorunda kalır. Ancak böylece geçmişi ve bağlantılı olduğu insanlarla savaşır.

Euphoria

Drama türündeki filmin yönetmenliğini Augustine Frizzell yapmakta olup başlıca oyuncuları arasında Zendaya, Hunter Schafer, Sydney Sweeney yer almaktadır. IMDb puanı 8.4 olan dizide 17 yaşındaki Rue’nin hikaye anlatılmaktadır. Aşk, arkadaşlık, travma, kötü alışkanlıklar, kimlik arayışı ve sosyal medya gibi çok sayıda farklı alana değinmekte olan dizi, ilgi gören yapımlar arasında yer almaktadır.

Chernobly

Tarih ve drama kategorisindeki dizinin başlıca oyuncuları Jessie Buckley, Jared Harris, Stellan Skarsgard olup dizinin yönetmenliğini ise Craif Mazin yapmaktadır. 1986 yılında Ukrayna’da meydana gelen Çernobil nükleer santralindeki patlama ve sonrasında yaşananları anlatmaktadır. Olayın nasıl olduğu ve patlamanın felaketleri ile ilgili olarak zorlu mücadeleyi gözler önüne sermektedir.

Doom Patrol

Macera, komedi ve aksiyon türündeki dizinin başlıca oyuncuları arasında April Bowlby, Diane Guerrero, Matt Bomer bulunmakta olup dizinin yönetmenliğini ise Jeremy Carver yapmaktadır. Dizideki her bir üye onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirmiştir. Travma yaşayan ve çeşitli eziyetlerle karşılaşan ekip bir şef sayesinde bir araya gelecek ve yaşanan tuhaf olayları araştırabilmek için çaba sarfedecektir.

Etiketler: ,
Game of Thrones Finali Tamamlandı
Terminatör Yeni Üçlemesi Kesinleşti
Bleach
Efsane Anime Bleach Geri Dönüyor
Assassin’s Creed Anime
Assassin’s Creed Anime Serisi Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)