Assassin’s Creed Anime

Assassin’s Creed Anime Serisi Geliyor

ibrahim KIZILIRMAK 05 Tem 2017 Kültür - Sanat 1.006  0

Ubisoft’un sevilen serilerinden biri olan Assassin’s Creed, şu sıralar yeni oyunuyla gündemde, E3 2017 fuarında tanıtılan ve kısa süre içerisinde çıkması beklenen Assassin’s Creed Origins ile gündem olan yapım, yeni oyunla beraber en uzun serilerden de biri olacak. Şimdiden başarılı bir yapım olması beklenen yeni oyunu hayranları merakla bekliyor olsa da son gelen haber Assassin’s Creed severleri daha da heyecanlandıracak. Yapılan son haberlere göre Assassin’s Creed artık bir Anime olarak devam edecek. Kullanıcıların karşısına Netflix üzerinden gelecek olan yeni Assassin’s Creed Anime dizisi için detaylarda belli oldu.

Assassin’s Creed Anime Ne Zaman Başlayacak?

Bu noktada en çok merak edilen konu yeni Anime’nin ne zaman yayına gireceği. Henüz yayın tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Buna karşın yeni Anime serisini hazırlayacak ismin Shankar olduğu açıklandı. Daha önce efsane serilerden biri olan Castlevania oyununu Anime dizisi haline getiren isim şimdi ise Assassin’s Creed için aynı işlemi yapacak. Yapılan ilk açıklamalara göre Assassin’s Creed Anime serisinde kullanılacak olan hikaye bağımsız bir hikaye olacak. Hikayenin bağımsız olması ve oyunlardan ayrı ilerleyecek olması nasıl bir yapımla karşılaşacağımız konusunda merak uyandırmakta.

Assassin’s Creed Anime

Ana hikaye aynı olsa da işleyişin oyunlardaki gibi olmayacağı belirtiliyor. Kaç bölüm hazırlanacak? Yeni sezonlar olacak mı? Tüm bu sorunların cevabı da yanıt bulmuş değil. Muhtemelen Ubisoft tarafından düzenlenecek olan takvim konusunda da şimdilik açıklanan bir bilgi yok. Assassin’s Creed Anime hakkında en net bildiğimiz konu ise yeni serinin Netflix üzerinden yayınlanacak olması. Böylelikle serinin hayranları çok kolay bir şekilde yeni Anime’yi takip edebilecek. Yeni yapımın çıkış tarihi açıklandığında sitemizde bulabilirsiniz.

Game of Thrones Finali Tamamlandı
Terminatör Yeni Üçlemesi Kesinleşti
Bleach
Efsane Anime Bleach Geri Dönüyor
2017’De En Çok Dinlenen Yabancı Pop Şarkılar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)