Terminatör Yeni Üçlemesi Kesinleşti

ibrahim KIZILIRMAK 26 Tem 2017 Kültür - Sanat 1.173  0

Sinema tarihinin en çok izlenen filmlerinden biri olan Terminatör, sevilen bilimkurgu serilerden biri olarak değerlendiriliyor. Yayınlandığı ilk serisinden Terminatör Salvation, Terminatör Genisys filmlerine kadar devam eden efsane yapımın son filminden sonra ise bir süre sessizliğe gömüldüğünü gördük. Yine filmler kadar efsane olan isimlerden biri Arnold Schwarzenegger tarafından başrolleri canlandırılan yapımın artık son bulduğu düşünülüyordu. Yeni bir Terminatör filmi gelmeyecek mi derken beklenen açıklamalarda sonunda geldi. Yapımın bu günlere gelmesinde büyük payı olan ilk filmlerin yönetmeni James Cameron tarafından merakla beklenen konu hakkında yeni bir açıklama yapıldı.

Terminatör İçin Yeni Üçleme Yolda

James Cameron tarafından verilen bilgilerle beraber Terminatör için yeni bir seri hazırlandığı açıklandı. Bilimkurgu filmlerinin başyapıt serilerinden biri olarak gösterilen yapımın, 3 yeni film ile devam edeceği açıklandı. Yeni filmin çekimleri içinse çokta hazırlıkların başladığı belirtiliyor. Yeniden bir üçleme olarak gelecek olan yapımın, devam serisi niteliğinde mi yoksa Terminatör filminin yeniden çekilmiş versiyonları olarak mı geleceği konusundaysa henüz bilgiler belli değil fakat üçlemenin geleceği iddiaları kesinleşmiş oldu.

Terminatör

Bunun yanı sıra yeni üçlemede kimlerin oynatacağı konusunda da açıklamalar yok. Akıllara ilk olarak Arnold Schwarzenegger gelse de şimdilerde siyasete atılan ve bir hayli yaşlanan dünyaca ünlü oyuncunun doğrudan yapımda olmayacağı da konuşuluyor. Üçleme olarak gelecek olan yeni serinin tüm detaylarıysa yakın zamanda yine James Cameron tarafından açıklanacak. 2019 yılında vizyona girmesi beklenen yeni üçlemenin çekimleri için yine yapılacak açıklamalar bekleniyor.

Game of Thrones Finali Tamamlandı
Bleach
Efsane Anime Bleach Geri Dönüyor
Assassin’s Creed Anime
Assassin’s Creed Anime Serisi Geliyor
2017’De En Çok Dinlenen Yabancı Pop Şarkılar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)