Bleach

Efsane Anime Bleach Geri Dönüyor

ibrahim KIZILIRMAK 09 Tem 2017 Kültür - Sanat 1.885  0

Anime serileri içerisinde en başarılı olan yapımlardan biri olarak bilinen Bleach, 8 senelik dopdolu bir serüven geçirdi. Tam olarak 366 bölüm yayınlanan Bleach animesi 2004 tarihinde başlamış ve 2012 tarihinde son bulmuştu. Efsane haline gelen Anime’nin, Tite Kubo tarafından kaleme alınan mangası ise 2001 yılında başlamıştı.

Ana karakter Ichigo Kurosaki üzerine kurulu olan hikayenin, bu kadar çok ilgi görmesine karşın animenin devam etmesi beklenirken son bulması da bir hayli konuşulmuştu. Hayranlarını epey bir üzen kararın ardından ise yapımın film müjdesi verilmişti. Anime bittiği andan bu yana 5 yıl geçmesine rağmen filmin hala gelmemesi ise umutları bir hayli azaltmıştı. Acaba yeni film gelmeyecek mi derken sonunda beklenen haberde geldi.

Bleach Beyaz Perdeye Geliyor

Ana karakteri Sota Fukushi’nin canlandıracağı filmde, yönetmenliği ise Shinsuke Sato tarafından yapılacağı açıklandı. Üstelik bu kez yeni sinema filminin tanıtım videosu da yayınlandı. Tam anlamıyla fragman diyemeyeceğimiz Bleach sinema filminin ön tanıtım videosu filmin geleceğini bir nevi doğrulamış oldu. Yeni filmin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi verilmediği gibi çıkış tarihi konusunda da yine net bir tarih verilmedi. Fakat filmin bu kez 2018 yılı içerisinde kesin olarak geleceği açıklandı. Ayrıca bir detayı daha paylaşalım.

Şu an için yeni sinema filminin sadece kendi ülkesinde yayınlanması da gündemde. Henüz oyuncu kadrosu açıklanmadığı gibi filmin başka ülkelerde vizyona girip girmeyeceği de açıklanmış değil. Yeni filmin geri kalan tüm detaylarıyla beraber kısa süre içerisinde fragmanının da gelmesi bekleniyor. Bir dönemin efsanelerinden biri olan Bleach bakalım sinema filmiyle bu kez nasıl bir etki yaratacak.

Game of Thrones Finali Tamamlandı
Terminatör Yeni Üçlemesi Kesinleşti
Assassin’s Creed Anime
Assassin’s Creed Anime Serisi Geliyor
2017’De En Çok Dinlenen Yabancı Pop Şarkılar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)