Vivo V21 5G Neon Spark Rengi Çıktı

Fahri Gün 13 Eki 2021 Mobil 379  0

Vivo markası V21 5G akıllı telefonu için özel renk seçeneğini çıkardı. İşte Vivo V21 5G akıllı telefonuna ilişkin son haberler…

Teknoloji şirketlerinden Vivo giderek daha büyük bir popülariteye ulaşmakta olup, şirket bu sefer de V21 5G akıllı telefonunun özel bir renk sürümüyle kendisini gösterdi.

Gelen bilgilere göre V21 5G modelinin Neon Spark özel sürümü çıktı. Bu sürümün normalinden tek farkı dikkat çekici, değişik bir renge sahip olmasıdır. Cihazda Full HD+ çözünürlüğünde ekran yer almakta olup, ekran 6.44 inç büyüklüğündedir ve AMOLED panel yapısındadır. Bunun yanında 90 Hz yenileme hızı sunmakta olan telefon, bu bağlamda klasik bir deneyim sunuyor.

Nisan ayı içerisinde ilk kez duyurusu gerçekleştirilen akıllı telefon, bu sefer de Neon Spark sürümü ile kendisini göstermiş oldu. Bu sürüm ile beraber seri dört farklı renk çeşidine sahip oldu.

Telefonun arka kamerası 64 Megapiksellik ana kameraya sahip olup bu lense 8 MP ultra geniş lens ve 2 MP makro kamera eşlik ediyor. Dimensity 800U yonga setinden güç almakta olan akıllı telefonda 33W hızlı şarj destekli 4400 mAh batarya, microSD kart desteği, çift SIM kart desteği bulunuyor.

Yazılım tarafında FunTouch OS 11.1 tabanlı Android 11 işletim sistemiyle çalışmakta olan akıllı telefonun özel renge sahip sürümünün nasıl bir satış performansı sergileyeceği merak ediliyor.

Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)