Game of Thrones Finali Tamamlandı

ibrahim KIZILIRMAK 30 Tem 2017 Kültür - Sanat 1.215  0

Dünyanın en yakından takip edilen dizisi olarak bildiğimiz Game of Thrones, şimdilerde 7.sezon heyecanıyla devam ediyor. Yayınlandı, yayınlanacak derken yeni sezonun 3.bölümünün yayınlanmasına çok kısa bir süre kaldı. Aslında Game of Thrones için bu sezon son sezon olarak değerlendiriliyordu. Fakat sonradan yapılan açıklama sonrasında dizinin bir sezon daha devam edeceği ve 7.sezonun savaşın başlayacağı sezon olacağı ortaya çıktı.

Bir yandan ak gezenlerin dahil edildiği dizinin bir yandan da taht kavgalarına konu olmasının ardından hikayenin nasıl devam edeceği ise adeta dünya gündeminde olan bir konu. Yeni bir sezonun daha gelecek olması ise aslında beklentileri değiştiren konulardan birisi olmuş durumda. Öyle ki Game of Thrones dizisinin hikayesinin George R.R Martin’in kitaplarından alındığını biliyoruz. Fakat kitap 6 seriden sonra duraklatılmış ve bir türlü finali gelmemiş durumda. Hal böyle olunca senaryo da değişiklik gösterecek. Hatta son gelen bilgilere göre final Martin’in hikayesini bitirmesini beklemeden çoktan yazıldı.

Game of Thrones Nasıl Bitecek?

8.sezonun final bölümüne kadar hikayenin hazırlandığı ortaya çıktı. Tabi ki kitap içerisinde dizinin senaryosu bitmediği için dizinin kitaplardan ayrı bir son sezon geçireceğini de söyleyebiliriz. Ortaya çıkan bilgilere göre senaristlerde bu önümüzdeki sezonu çoktan hazırlamış durumda. Hatta dizinin son sezonunda birçok sürpriz yapılacağı ve başta sona hikayeyi etkileyecek gelişmeler yaşanabileceği bile belirtiliyor.

Game of Thrones

Şimdilik sadece yeni sezonun hikayesinin tamamlandığını biliyoruz. En kısa sezon olarak olan Game of Thrones 8.sezonun nasıl sonlanacağı konusunda tabi ki hiçbir bilgi yok. Fakat dediğimiz gibi HBO’nun kitapların dışına çıkmış olması senaryoda ekstra sürprizleri olacağını gösteriyor. Her ihtimalde efsane haline gelmiş olan dizinin unutulmayacak bir final yapacağını belirten HBO’nun bundan sonraki açıklamalarının yakından takip edileceği de kesin. Bakalım Game of Thrones için daha ne gibi sürprizler bizleri bekliyor. Bunun için bir süre daha beklemek gerekecek.

Terminatör Yeni Üçlemesi Kesinleşti
Bleach
Efsane Anime Bleach Geri Dönüyor
Assassin’s Creed Anime
Assassin’s Creed Anime Serisi Geliyor
2017’De En Çok Dinlenen Yabancı Pop Şarkılar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)