Dell, Yeni Dizüstü Modelleri İle Oldukça İddialı Geliyor

Fahri Gün 04 Nis 2018 Bilgisayar 578  0

Ünlü teknoloji şirketlerinden Dell, G serisine yeni üyeler ekliyor. Yeni G3, G5 ve G7 dizüstü bilgisayarları üstün performans isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

Henüz geçtiğimiz günlerde Intel Core i9 ailesinden yeni nesil jenerasyonun üyelerini göreceğimiz ortaya çıkmıştı.İşte söz konusu yeni model Intel Core i9 işlemciler dizüstü bilgisayar alanına ilk kez G serisi ile girecek gibi gözüküyor! Bu yeni Dell dizüstü bilgisayar modellerinde Intel Core Coffee Lake mimarisinden yararlanabileceğiz.

Aralarında en fazla dikkat çeken ve fiyatı en yüksek olan model G7. Çünkü G7 4K çözünürlüklü bir ekrana sahip. Fiyatı ise 849 Dolar. Öte yandan  daha uygun fiyatlı iki modele bakacak olursak; G5’in 799 Dolar, G3’ün ise 749 Dolar fiyat etiketine sahip olduğunu belirtebiliriz.

Modellerin içerisinde farklı grafik kartların  bulunduğunu da belirtelim. G3 modelinde Nvidia GTX 1050, G5 modelinde GTX 1050 Ti ve G7 modelinde ise GTX 1060 grafik kartı yer alıyor. Böylece bu dizüstü bilgisayarlarda oyun performansının da çok yüksek olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Bu dizüstü bilgisayarlar Nisan ayı içerisinde resmen raflarda olacak. 16 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek olup ülkemizde satılıp satılmayacakları şu an için bilinmiyor.

 

Etiketler: , , ,
MacOS Cihazda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi
Bilgisayar Üzerinde Basitçe Çizim Yapabileceğiniz 5 Çizim Programı
Uygulama Düzgün Başlatılamadı 0xc0000005 Hatasını Çözme Yöntemi
Samsung Tablet Kategorisinde Dikkat Çeken Bir Başarı Daha Yakaladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)