Son Call of Duty Oyununa Yeni Bir DLC Çıkıyor!

Fahri Gün 04 Nis 2018 Oyun 464  0

Call of Duty serisini oyunlarla pek  aranız yoksa bile muhakkak duymuşsunuztur. Uzun yıllardır ülkemizde de sevilerek oynanan Call of Duty veya kısaltmasıyla CoD, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Şimdi de son çıkan Call of Duty: WWII oyunu için özel bir ek paket hazırlanıyor.

Söz konusu ek paketin ismi, özellikleri ve en önemlisi ne zaman çıkacağı belli oldu. The War Machine ismine sahip olan DLC, oyunculara  Call of Duty heyecanını yaşatmaya devam edecek. Farklı üç misyonun içerisinde kendimizi bulacağımız DLC, bizi farklı topraklara ve amaçlara götürecek. Call of Duty: WWII The War Machine DLC’si Sicilya’da  geçen bir askeri mücadeleyi konu ediniyor. Hedefimiz müttefiklerimiz ile birlikte Sicilya’da istihbarat toplayabilmek.

Söz konusu DLC çok kısa bir süre sonra çıkışını gerçekleştirecek. 10 Nisan 2018 tarihinde çıkacak, Böylece bir haftadan kısa sürede oyuna ulaşabileceksiniz. Fakat DLC’nin ilk etapta sadece PlayStation 4 oyuncuları için çıkacağını söyleyelim.

Xbox One ve PC platformunda oynamak isteyenlerin ise bir süre daha beklemesi gerekiyor.  DLC PlayStation 4 için çıktıktan yaklaşık bir ay sonra Xbox One ve PC için de çıkacak. Fiyatı ile ilgili olarak ise şu an için bir bilgi yok.

Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)