ZTE Nubia Z18 Mini Çıkış Tarihi ve Kamera Özellikleri Sızdırıldı

Fahri Gün 01 Nis 2018 Mobil 486  0

Nubia Z18 Mini akıllı telefonu ile ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Ürünün ne zaman piyasaya sürüleceği ve özelliklerinin neler olduğu belli oldu.

Ülkemizde de faaliyet gösteren ZTE’nin Nubia isimli bir alt markası bulunmakta. İşte yeni Z18 Mini, Nubia markasının bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Z18 Mini akıllı telefonu,  önümüzdeki günlerde çıkışını gerçekleştiriyor. Ürünün çıkış tarihi ile ilgili ortaya çıkan bir sızıntı, Nisan ayının 11’inde görücüye çıkacağını gösteriyor. Bu bilgi bir kaynak görsele ait tarihi ifade etmekte olup tarihin resmi tanıtım tarihini mi yoksa resmi çıkış tarihini mi ifade ettiği bilinmiyor.

Öte yandan sızıntılar cihazın 24 MP arka veya ön kameraya sahip olacağını gösterirken bir diğer sürpriz de Z18 Minim odelinde çift lens bulunması. Ürün arka kamerada 24 Megapiksellik çift lens ile gelebilir. Daha önce 16 Megapiksel olan kamera böylece ciddi bir aşama kaydedebilir. Fakat elbette ilerleyen günlerde açığa çıkması beklenen diyafram açıklık özellikleri de son derece önem teşkil edecektir.

Cihaz ile ilgili ulaşılan sızıntılar henüz bu kadar. Bizim düşüncemizden yola çıkarak bir ekte bulunacak olursak; ZTE Nubia Z18 Mini tıpkı selefi gibi farklı RAM ve işlemci seçenekleri ile yani kendi içerisinde ayrı modelleri ile satışa çıkacaktır.

Etiketler: , ,
Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü
Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)