Jalopy Uzun Bekleyişin Ardından Tam Sürüme Geçti

Fahri Gün 01 Nis 2018 Oyun 382  0

Simulasyon oyunlarını sevenler için özel olarak geliştirilen Jalopy, yaklaşık iki yıldır erken sürüm aşamasındaydı ve nihayet artık tam sürüme geçti. Oyunun tam sürümünün Steam’de büyük bir indirimle verilmesi ise ayrıca dikkat çekti.

Oyunlar kendi içerisinde belli bölümlere ayrılıyor. Simulasyon alanı da oyuncuların yoğun bir ilgi gösterdiği, kendisine ait bir kemik kitlenin olduğu kategori olarak dikkat çekiyor. Şimdi simulasyon alanına çok fazla ayrıntıyla bezenmiş Jalopy isimli yeni bir oyun eklendi. Bu oyun aslında iki yıldır erken erişim aşamasında aktif durumdaydı fakat tam sürümü çıkmıyordu. Oyun önemli bir kampanya ile tam sürüm olarak da sunuldu.

Tam sürüm fiyatı 24.00 TL olan Jalopy, yüzde 40 indirimde 14.40 TL oldu. Oyunu oynamak için cüzzi bir ücret ödemek yetiyor. Teklif geçerlilik süresi ise 4 Nisan. Oyun, şimdiden simulasyon severler tarafından beğeniyle karşılandı. Çünkü genel olarak çok fazla ayrıntı içeren bir simulasyon oyunu. Oyunda İstanbul/Türkiye haritasının da bulunduğunu ifade edelim. İstanbul Anadolu Yakası’nı ziyaret edebildiğiniz Jalopy’de ilk başlarda külüstür diyebileceğimiz bir araba ile yolculuğumuza başlıyoruz. Arabamıza gerekli müdahaleleri yapmamız gerekiyor.

Oyunun sahip olduğu soundtrack paketinin de Steam üzerinde cüzzi bir fiyattan satıldığını belirtelim. Sundtrack paketinin fiyatı 6.60 TL oyup Jalopy Steam sayfasından ulaşılabiliyor.

Etiketler:
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)