Samsung Galaxy J3 İçin Güvenlik Güncellemesi Geliyor!

Fahri Gün 31 Mar 2018 Mobil 556  0

Samsung, Galaxy J3 2017 modeline özel bir güvenlik güncellemesi yayınladı. Nisan ayı güncellemesi olarak karşımıza çıkan güncellemenin J3 dışında diğer telefonlara da sunulacağı ortaya çıktı.

Türkiye’de de çok popüler bir teknoloji şirketi olan Samsung, J serisi dahilinde pek çok ürünle karşımıza çıkıyor. Geçen yıl piyasaya sürdüğü Galaxy J3 2017 modeli için şu sıralar herhangi bir ani güncelleme beklenmemekteydi. Fakat Samsung sürpriz yaparak J3 2017’ye Nisan ayı güncellemesini dağıtıyor. Güncellemenin tam içeriği açıklanmadı. Sadece güvenlik için özel geliştirildiği ortaya çıktı.

Güncelleme hakkında bir diğer sürpriz de sadece J3 için gelmeyecek olması. İsimleri açıklanmadı fakat sızıntılara göre J3 dışında pek çok Samsung akıllı telefona daha güvenlik güncellemesi çıkacak. Eğer Samsung bir akıllı telefon kullanıyorsanız şu sıralar güncellemelerinizi kontrol etmenizi öneririz. Zira size de her an gelebilir.

Ortaya çıkan sızıntılar güncellemelerin tam olarak 1 Nisan 2018 tarihi itibarişyle tamamiyle paylaşılacağı konuşuluyor. Cihazları yazılım anlamında güncel tutmak günümüzde epey önem taşıyor. Netice itibariyle kullandığımız ürünler yazılım olarak eski olursa virüs veyahut korsan saldırılara karşı daha savunmasız oluyor. Zaten zamanla eski yazılımlara teknoloji şirketlerinin sunduğu destek sonlandırılıyor. Bu gibi nedenlerden cihazları güncel tutmak gerekiyor.

Etiketler:
Teknoloji Detoksu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Vivo V21 5G Neon Spark Rengi Çıktı
Realme GT Neo 2 Satış Başarısıyla Dikkat Çekiyor
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma

Yorum Yapmayı Unutmayın :)