Jurassic World Evolution Düşük Sistem Gereksinimleriyle Sevindirecek

Fahri Gün 31 Mar 2018 Oyun 540  0

Günümüzde oyunlar aldı başını gidiyor. Yüksek  sistem gereksinimleri de pek çok oyuncunun başına dert oluyor. Fakat Jurassic World Evolution oyunu sahip olduğu düşük sistem gereksinimleri sayesinde oyuncuları üzmeyecek.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Bundan on yıl önce çıkan oyunlarla şu an çıkan oyunlar arasında gerçekçilik, grafik kalitesi anlamında çok büyük farklar var. Elbette bu sistem gereksinimlerinin değişmesine yol açıyor. Özellikle artık ortamlardaki obje sayılarının günümüz grafik kartlarına göre arttırılması eski cihazları epey zorluyor. Fakat merakla beklenen oyunlardan Jurassic World Evolution, oyuncuları sistem gereksinimleri konusunda üzmeyecek.

Oyunu oynayabilmek için uzun yıllar önce çıkan giriş seviyesi oyuncu donanımlarına sahip olmanız yetecek. İşlemci tarafından İ5 2300 veya eşiti bir AMD işlemci, grafik kartı tarafında NVIDIA GTX 650 2 GB veya AMD Radeon HD 7850 GPU, RAM tarafında 8 GB RAM donanımı, işletim sistemi olarak da Windows 7 64 Bit işletim sistemine sahip olmanız yetecek.

Kullanıcıları bu doğrultuda sadece RAM biraz zorlayabilir. O da upgrade ile mümkün. Öte yandan oyunun grafik kalitesi olarak oldukça geliştirildiğini ifade edebiliriz. Aynı zamanda gelişmelere göre oyunun haritası da daha büyük olacak. Oyunda 5 ada ve 40 farklı dinozor türü bulunacak.

Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)