Apple Music Uygulaması Yeni Video Klipler Özelliğine Kavuştu

Fahri Gün 30 Mar 2018 Teknoloji 466  0

En yaygın müzik uygulamalarından biri olarak dikkat çeken Apple Music, video klipler özelliği ile birlikte yenilendi. Bu özellik, video klipler için özel bir bölüm ekliyor.

Apple tarafından yeni yayınlanan iOS 11.3 güncellemesiyle birlikte Apple Music için de önemli bir özellik geldi. Video klipler uzun zamandır Apple’ın bir parçasıydı ve artık Göz At sekmesinin içerisine konumlandırıldı. Bundan sonra müzik uygulamasında bulunan Göz At sekmesinden yararlanarak video klipler özelliğini kullanabileceksiniz. Yeni bölümle beraber videoların artık daha ön planda olacağını belirtebiliriz.

Yeni Müzik Videoları, Öne Çıkan Türkçe Videolar ve Video Klip Listeleri ile birlikte Apple Music uygulamasındaki klip deneyimlerinin çok daha üst seviyeye çıkacağını ifade edebiliriz. Bu alanlardan eklenmiş olan yeni popüler videoları, dikkat çekenleri görebilecek ve çabucak izleyebileceksiniz. Tıpkı bir video sitesi gibi sürekli yeni videoların düşebileceği bu sistemde önemli klipleri keşfedebilecek, sevdiğiniz sanatçıların bulunduğu videolu paylaşımları inceleyebileceksiniz.

Yeni güncelleme uygulamaya TV ve Filmler şeklinde yeni bir özellik daha dahil ediyor. Bu özellik, Apple Music üzerinden kısa filmler izlemenize olanak sağlıyor.

Tüm bu özelliklerin  maalesef yalnızca Apple Music için ödeme yapan kullanıcılara sunulduğunu da belirtelim.

Etiketler:
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu
EMUI 11 ile Sunulan Özellikler
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)