Warhammer Evrenini Sevenler İçin Yeni Bir Paket Çıktı!

Fahri Gün 02 Nis 2018 Oyun 466  0

Yeni Humble Book Bundle: Tales from the Worlds of Warhammer paketi çıktı! Warhammer evrenini çözmek, daha çok içine girebilmek için önemli bir fırsat meydana geldi.

Oyuncular günümüzde pek çok video oyununu kitaplardan sonra tanımak yerine tam aksi gerçekleşir. Genellikle oyununu oynarız ve ardından hikaye, oyunun evreni hoşumuza gittiği için kitaplarını, hakkında çıkan yazılı metaryalleri de okumak isteriz. Bu özellikle son zamanlarda The Witcher oyunu hakkında çok söz konusu olmuş, hatta The Witcher kitapları ülkemizdeki oyuncular için özel olarak çevrilmeye başlamıştı. Şimdi de Humble Bundle üzerinde Warhammer evreni hakkında son derece ilgi çekici bir paket yayınlandı.

Söz konusu paketin içerisinde oyuna ait çok fazla şey var: Warhammer ile ilgili kitaplar, bulmacalar ve sayısız ürün bulunuyor. Üstelik paketin içerisindeki ürünlerin önemli bir kısmının çok büyük indirimlerle sunulduğunu belirtelim. İşin bir diğer güzel tarafı da paketten yararlanabilmek için çok yüksek bir ücret ödemek yerine sadece 1 Dolar ödeyerek de yararlanabiliyor olmanız. Tabii elbette kısıtlı imkanlarla.

Paketten yararlanabilmek için Humble Bundle internet sitesi üzerindeki Humble Book Bundle: Tales from the Worlds of Warhammer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)