Neredeyse Normal Bileklik Fiyatına Akıllı Bileklik: Goral Y5

Fahri Gün 02 Nis 2018 Teknoloji 535  0

Dünyanın en ucuz akıllı bilekliği ünvanı el değiştiyor. Bu ünvanın yeni sahibi Goral Y5 oluyor. İşte Goral Y5 ile ilgili ortaya çıkan tüm bilgiler…

Bugüne kadar piyasadaki en ucuz akıllı bileklik olarak Xiaomi’nin Mi Band 2 modelini görmüştük. Bu model 19.99 Dolar gibi çok uygun bir fiyattan hala satın alınabiliyor. Fakat artık piyasadaki en ucuz akıllı bileklik Mi Band 2 olmayacak. Çünkü ona çok sağlam yeni bir rakip geldi. Yeni rekorun sahibi Goral 5!

Goral Y5 sahip olduğu özelliklere göre çok çok uygun fiyattan satışa sunulan bir akıllı bileklik. Sadece 15.99 Dolar fiyat etiketi ile satışa çıkarılacak olan ürün, bir akıllı bileklikte arayabileceğiniz hemen hemen her şeye sahip.Buna rağmen normal bir bileklik fiyatına bir akıllı bileklik sahibi olmanızı sağlayacak.

Ürünün teknik özellikleri ile ilgili bilgiler verecek olursak; Cihaz 80 x 160p çözünürlüğünde 0.96 inç büyüklüğünde TFT ekrana sahip. Ürünün geliştiricisi Goral, cihaza aynı zamanda IP68 sertifikası için gerekli nitelikleri bahşetmiş. Böylece cihaz suya ve toza karşı ultra dayanıklılığa sahip. Bu da denize girerken belli derinliklere inmediğiniz sürece ürünü kullanabileceğiniz veya bilekliği çıkarmadan ellerinizi rahatça yıkayabileceğiniz anlamına geliyor. Siyah, mor, mavi, koyu mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile piyasaya sürülecek.

Etiketler: ,
200 TL’den Düşük Olan İşe Yarar Teknolojik Ürünler
Bir Çocuğa Tablet Almak İçin En Uygun Yaş
TikTok Piyasa Değeri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
MAC Adresi Engelleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)