Far Cry 5 İlk Günlerinde 500 Binden Fazla Kopya Sattı

Fahri Gün 03 Nis 2018 Oyun 505  0

Henüz bir hafta kadar önce piyasaya sürülen Far Cry 5, önemli bir başarıya ulaştı. Oyunun 500 bin satış rakamını geçtiği öğrenildi.

Her ne kadar 500 bin böyle dünyaca ünlü bir oyun için ilk etapta az gibi gözüksede bunun sadece birkaç günde elde edildiğinin altını çizelim. Aynı zamanda Far Cry 5, fiyatı nedeniyle maalesef her kesme hitap eden bir oyun değil. Çünkü fiyatı tam 209.00 TL ve haliyle çok pahalı. Bu sebeple pek çok oyuncu oyunu satın alamıyor ancak satış rakamlarının fiyatının yüksekliğine rağmen çok iyi gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyuncular Far Cry 5 oyunundan çok ümitli değildi. Far Cry serisinin son yıllarda bocaladığını düşünüyorlardı ve seriden sıkılmaya başlamışlardı. Fakat Far Cry 5 oyunu Far Cry kitlesini tekrar heyecanlandırmayı başardı. Aynı zamanda yeni nesil grafikleri ile ayrıca dikkat çekti. Oyunda etrafın çok gerçekçi gözükmesi ve açık dünyasında yapacak çok fazla şey olması ayrı bir güzellik kattı.

Oyunda dindar gözüküp halka zulüm yapan bir tarikata karşı durmaya çalışıyorsunuz. Aynı zamanda oyun içerisinde çok fazla sürpriz, eğlenceli yan görevler de sizi bekliyor. Far Cry 5, uzun bir süre oyuncuların gözde yapımlarından biri olacakmış gibi gözüküyor.

Etiketler:
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)