ZTE Blade A52 Telefonunun Beklenen Tanıtımı Gerçekleştirildi

Fahri Gün 11 Haz 2022 Mobil 257  0

ZTE markası bir süredir beklenen Blade A52 telefonuna yönelik olarak tanıtım gerçekleştirdi. Böylece telefonun sahip olduğu teknik özellikler de belirlenmiş oldu.

Özellikle son zamanlarda akıllı telefon pazarındaki hamleleriyle dikkat çekmekte olan ZTE markası günümüzde mobil pazarın öncülerinden biri oldu ve şimdi de Blade A52 isimli akıllı telefonunu tanıttı. Böylece telefonun sahip olduğu pek çok detay belli oldu.

Blade A52 Teknik Özellikleri

ZTE’nin Blade A52 akıllı telefonunun 6.52 inç büyüklüğünde 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde HD+ ekranı bulunuyor. Cihazda Unisoc SC9863A yonga seti kullanılıyor. 3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan akıllı telefonun ön bölümünde bir adet selfie lensi yer almakta.  Akıllı telefonun önündeki lensin 5 MP çekim yeteneği bulunuyor. Arkasında ise 13 MP birincil lens yer almakta olup ona 2 MP makro lens ile 2 MP derinlik lensi eşlik ediyor. Cihazın parmak izi tarayıcısı da bulunmakta olup güç tuşuna monte edilmiş durumda.

Telefonda batarya olarak 10W şarj desteğine sahip olan 5000 mAh pil kullanılıyor. Akıllı telefonun fiyatı da merak edilen bir husus olup fiyatına dair gelen bilgilere göre cihaz 90 Dolar fiyat etiketiyle alıcı bekliyor. Pazardaki uygun fiyatlı seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler: , ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)