Zenfone Max Pro M2 Hakkında Önemli Gelişme!

Fahri Gün 07 Eki 2018 Mobil 160  0

ASUS tarafından ortaya konulan Zenfone serisine yakında Max Pro M2 de dahil olacak. Söz konusu akıllı telefon orta segmentin yeni yıldızı olabilir. İşte ayrıntılar…

ASUS, teknoloji dünyasının en prestijli markalarından biri ve yoluna akıllı telefon kategorisinde de devam ediyor. Mobil alanda Zenfone serisiyle karşımıza çıkan ASUS, Max Pro M2 ile nabız yoklayacak.

Bir süredir hakkında sızıntılar dolaşan Max Pro M2 sertifikası sızdı. Avrasya Ekonomik Komisyonu tarafından onaylanan ürünün teknik özellikleri şu an için belli olmazken, orta segmentin en iddialı akıllı telefonlarından biri olacağı konuşuluyor. Ancak bunun için elbette fiyatının uygun olması gerekecek. ASUS şu ana kadar fiyat performans tarafında kullanıcıya pek çok cazip teklif yaptı. Max Pro M2 modelinde de bu geleneğini sürdürebilir.

Zenfone Max Pro M2 akıllı telefonunun donanımsal özellikleri her ne kadar belli olmasada, yazılım olarak Android Oreo 8.1 işletim sistemiyle çıkışını gerçekleştireceği ortaya çıktı. Her ne kadar Oreo işletim sistemi artık eskimeye başlasada Zenfone Max Pro M2, kısa zamanda güncelleme de alacaktır ve böylece günümüzün popüler yeni işletim sistemi olan Android Pie sürümüne kavuşacaktır.

Etiketler: ,
Honor 8X Modeli Yeni Bir Güncelleme Aldı
Zenfone 5Z Fiyatlarında Ani Bir Düşüş Yaşandı
Galaxy S7 ve S7 Edge Modelleri İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı
Android Parmak İzi Okuyucusu Ayarlama

Yorum Yapmayı Unutmayın :)