Galactic Civilizations Serisinde Hafta Sonuna Öze İndirim Var!

Fahri Gün 06 Eki 2018 Oyun 576  0

Oyun dünyasının önemli serilerinden Galactic Civilizations, Steam üzerinde önemli bir indirim aldı. Serinin oyunlarını daha önce almak isteyen ancak fiyatları nedeniyle alamayan pek çok kullanıcı, bu yeni indirimler sayesinde uygun fiyattan satın alabilir.

Steam üzerinde zaman zaman çok büyük indirimler gerçekleştiriliyor ve bu indirimler sayesinde oyunlar daha uygun fiyatlardan satın alınabiliyor. Alanının ünlü serilerinden Galactic Civilizations serisinde de şimdi değerli bir indirim başladı. Serinin ilk oyunu olan Galatic Civilizations 1: Ultimate Edition, yüzde 80 indirim aldı ve fiyatı 3.60 TL oldu. indirimsiz fiyatı 18.00 TL idi.

Serinin ikinci oyunu Galatic Civilizations 2: Ultimate Edition da yüzde 80 indirimle 6.20 TL’den satılmaya başlandı. Üçüncü ve son oyun Galatic Civilizations 3 ise yüzde 75 indirimle 61.00 TL yerine 15.25 TL’den satılmaya başladı. Oyunun DLC içerikleri için de indirimin sunulduğunu belirtelim.

Kampanya hafta sonuna özel olmasına rağmen Pazartesi akşamına kadar devam edecek. Yani iki gün süreniz var. Bu iki günün ardından oyunlar tekrar eski fiyatlarına yükselecek. Şu an üç oyunu 25 TL altında bir fiyattan alabiliyorken indirim süresi dolduktan sonra satın alırsanız 100 TL üzerinde ücret ödemeniz gerekecek.

İndirimli oyunların listesine ulaşmak için bu bağlantıya tıklayarak resmi Steam sayfasına yönlenebilirsiniz.

The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)