Google Home Hub Tanıtımı Öncesi Önemli Sızıntı

Fahri Gün 08 Eki 2018 Teknoloji 404  0

Dünyanın en popüler teknoloji devlerinden Google, Home Hub ile karşımıza çıkıyor. Home Hub’un yarın tanıtılmasını bekliyoruz. Ancak bu tanıtım öncesinde önemli sızıntılara ulaştık.

Google Home Hub, interaktif bir video yayın aracı olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz ay sızan FCC dökümanları ile ilk kez ortaya çıkan Google Home Hub, Jon Prosser tarafından paylaşılan bir fotoğraf ile de doğrulandı. Cihazın yetenekleri ile ilgili pek çok ipucu paylaşıldı.

Google Home Hub, farklı kişilerin komutlarını tanıyıp onlara özel takvim kayıtları hazırlayabilecek. Aynı zamanda Voice Match özelliğiyle dikkat çekecek. Bu özellik sayesinde anımsatıcılar ve diğer bilgilerin ekranda gösterilmesi sağlanacak. Home Hub, akıllı ev hoparlörü ile karşılaştırılabilir ancak ona nazaran görsel ve çevreleyici bir yapıya sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bilmek istediğiniz görsellik içeren bilgiler olduğunda Home Hub, sizlere pek çok alternatif sunacak. Örneğin hava durumu ile ilgili bir bilgi edinmek istediğinizde veyahut mekanlar ile alakalı bilgiler aradığınızda sizlere fotoğraflar ve çeşitli medya materyalleri de gösterilecek.

Yine sızıntıya göre Google Home Hub, 22 Ekim tarihinde ilk olarak İngiltere’de satışa çıkacak. Yarın da tanıtımının yapılması beklenmekte.

Etiketler:
WhatsApp Yurt Dışı Araması Hakkında Bilmeniz Gerekenler
200 TL’den Düşük Olan İşe Yarar Teknolojik Ürünler
Bir Çocuğa Tablet Almak İçin En Uygun Yaş
TikTok Piyasa Değeri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)