Honor 8C Hakkında Heyecan Veren Detay!

Fahri Gün 09 Eki 2018 Mobil 126  0

Huawei alt markası Honor tarafından hazırlanan Honor 8C akıllı telefonu ile ilgili önemli yeni gelişmeler yaşandı. Cihazda hangi yonga setinin kullanılacağına dair bilgiler var.

Akıllı telefon dünyasında son zamanlarda adeta parlayan yıldız olan Honor, gerek tasarımı gerekse fiyat performans ürünleri ile pazarın en iddialı isimlerinden biri haline geldi. Honor, şimdi de 8C akıllı telefonu ile nabız yoklayacak. Cihaz hakkında yaşanan son gelişmeler, ürünün orta segment bir model olacağını ortaya koyuyor.

Honor 8C akıllı telefonu Snapdragon 632 işlemci birimi ile gelecek. Bu işlemci genellikle orta seviye akıllı telefonlarla anılmaktadır. Cihaz ile ilgili yaşanan bir diğer gelişme, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacağını ortaya koyuyor. Kullanıcılar 64 GB boyutundaki depolama alanlarını dilerlerse harici bir MicroSD kart ile daha da artırabilecekler.

Ürünün kamera  özellikleri hakkında da bazı sızıntılar bulunmakta. Sızıntılara göre arka kısmında 13 Megapiksellik bir ana kamera ve ayrıca yine arka kısmında 2 Megapiksellik bir kamera daha bulunacak. Ürünün ön kamerasına ilişkin ise şu an için bir bilginin bulunmadığını belirtelim.

Honor’un daha önce Huawei’den bağımsız bir hale geleceğine yönelik iddialar vardı ancak Honor cephesinden gelen açıklamada söz konusu iddialar yalanlanmıştı.

Etiketler:
Honor 8X Modeli Yeni Bir Güncelleme Aldı
Zenfone 5Z Fiyatlarında Ani Bir Düşüş Yaşandı
Galaxy S7 ve S7 Edge Modelleri İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı
Android Parmak İzi Okuyucusu Ayarlama

Yorum Yapmayı Unutmayın :)