Y9 2019 Modeline Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 07 Tem 2019 Mobil 9  0

Huawei güncellemeleri hız kesmeden yayınlamaya devam ediyor. Bu kez Y9 2019 akıllı telefonu için yeni bir güncelleme paylaşıldı. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Son dönemde Amerika ile yaşadığı gerilimle sıklıkla gündeme gelen Huawei, akıllı telefonları için yazılım güncellemeleri yayınlamayı sürdürüyor. Şirket şimdi de Y9 2019 için yeni bir güncellemeye yer verdi.

Güncelleme güvenlik odaklı

Yayınlanan güncelleme C636E1R1P6 yapı numarası ile karşımıza çıkmakta olup toplam 102 MB dosya büyüklüğünde. Güncelleme Google güvenlik düzeltme eklerini içerisinde barındırmakta olup sistem güvenliği hususunda önemli katkılar sağlamakta. Güvenlik akıllı telefonlar için kuşkusuz ki son derece önemli. Bu sebeple yayınlanan bu yeni güncellemeyi edinmenizi tavsiye ederiz.

Y9 2019 özelliklerini hatırlayalım:

Telefonda Kirin 710 işlemci birimi bulunuyor. Toplam 6.5 inç büyüklüğünde devasa bir ekrana sahip. Bu ekran Full HD çözünürlük sunuyor. Cihazda 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı seçeneği bulunuyor. Harici micro SD Kart ile 400 GB’a kadar arttırılabiliyor. Telefonda LED flaş destekli 13 + 2 Megapiksel olmak üzere çift selfie kamerası bulunmakta olup arka yüzünde de 16 + 2 Megapiksellik kamera bulunuyor. Ürün Bluetooth 5 destekliyor. 4 GB / 6 GB RAM seçeneği de bulunuyor.
Etiketler: ,
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var

Yorum Yapmayı Unutmayın :)