Steam’in Meşhur İndirim Döneminde Son Günlere Girdik

Fahri Gün 06 Tem 2019 Teknoloji 173  0

Steam her yaz tam da okul kapanış dönemlerinde oyuncular için muazzam indirim kampanyaları sunuyor. Bu yaz da yine böyle bir kampanya ile karşımıza çıktı. Kampanyalar bir süredir devam ediyor.

Günümüzün en fazla kullanılan oyun sanal mağazalarından Steam’de her yıl kampanyalar bir gelenek haline geldi. Her yıl belli dönemlerde büyük kampanyalarla karşımıza çıkan Steam ekibi böylece platformun oyuncuların uğrak noktası haline gelmesini sağlıyor.

Steam yaz indirimlerini kaçırmayın

Steam üzerinde geçtiğimiz günlerde yeni bir kampanya daha gerçekleştirildi. Her yaz olduğu gibi bu yaz da meşhur Steam Yaz İndirimleri kendisini gösterdi. Yaz indirimleri kapsamında şu an neredeyse tüm oyunlarda muazzam oranda indirimler söz konusu.

Neredeyse tüm oyunlar indirimde

Pek çok yüksek fiyatlı oyunu şu an normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alabiliyorsunuz. Ancak bu dönem için de şu an neredeyse sona gelinmiş olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu yüzden kampanyadan henüz hala haberi olmayan okuyucularımıza yeni bir hatırlatma yapmak amacıyla bu yazıyı hazırladık.

9 Temmuz günü sona erecek

9 Temmuz 2019 günü meşhur Steam yaz kampanyalarındaki son gün. Steam’de en büyük indirimlerin gerçekleştirildiği kampanya dönemlerinden birindeyiz. Dolayısıyla bu fırsatı kaçırmamanızı, bu kampanya döneminde oyun kütüphanenize yeni içerikler dahil etmenizi tavsiye ederiz.
İkinci El Kamera Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
AirPods veya AirPods Pro Suya Düşerse Yapılması Gerekenler
iPad Cihazı İkinci Monitör Olarak Kullanma Yöntemi
Faraday Çantası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)