Xiaomi Mi 9 LED Flaşsız Mı Üretiliyor?

Fahri Gün 08 Mar 2019 Mobil 370  0

Xiaomi’nin telefon üretimi konusunda önemli bir hata yaptığı iddia ediliyor. İddiaya göre şirket yeni Mi 9 modellerine LED flaş yerleştirmeyi unuttu.

Akıllı telefon pazarı son yıllarda hiç olmadığı kadar yoğun. Şirketler gerek diğer rakipleriyle mücadele edebilmek gerekse müşterilerin yoğun talebini karşılayabilmek, stokları yetiştirebilmek için akıllı telefonların üretim safhasını daha da hızlandırıyor. Fakat bu durum bazı hataları da beraberinde getirebiliyor.

LED flaş krizi!

Ortaya çıkan bir sızıntıya göre Xiaomi markası Mi 9 akıllı telefonunu üretirken önemli bir hata yaptı. Mi 9 telefonu üretimi sırasında yeni modellere LED flaş eklenmedi. Bir akıllı telefon aynı modelde satışa sunuluyorsa yine aynı özellikleri sunması gerekir. Dolayısıyla böyle bir değişiklik hata nedeniyle olmasa dahi kullanıcılar tarafından kabul edilmeyecektir.

Xiaomi sorun üzerinde çalışıyor

Yine sızıntılara göre Xiaomi sorunun farkına vardı ve “Zararın neresinden dönsek kardır” diyerek yanlış üretilen Mi 9 modellerini toplatmaya başladı. Neyseki sorun dallanıp bukdaklanmadan giderildi. Ancak böyle büyük bir hatanın kolay kolay unutulmayacağı da aşikar.
Etiketler: ,
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı
5000 mAh Bataryası Bulunan İddialı Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)