GTA 5 İçin Spiderman Mod Çıkıyor

Fahri Gün 07 Mar 2019 Oyun 213  0

Video oyunu dünyasının en popüler oyunlarından biri olan GTA 5 için yeni etkileyici bir mod çıktı. Spiderman modu oldukça iyi gözüküyor. Tabiri cizse yeni bir oyun gibi duruyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz süreçte Marvel’s Spiderman oyunu çıktı. Bu oyun PlayStation 4 platformuan gelmiş ve oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Şimdi de popüler oyunlardan GTA V için bir mod halinde karşımıza çıkıyor.

Başlı başına bir oyun gibi duruyor

Spiderman özellikle film serisiyle dünyaca ünlü bir yapım ve yeni moduna da yoğun bir ilgi gösterilmesi bekleniyor.Özellikle Spiderman Marvel’s oyununun yalnızca PlayStation 4 platformuna gelmesi, PC için çıkış yapmaması oyuncuların moralini bozmuştu. İlerleyen süreçte PC’ye gelmesi de bir hayli zor gözüküyor. Ancak spiderman temasını seven oyuncular GTA V için çıkan bu yeni yamadan rahatlıkla yayınlanabilir.

Pek çok farklı animasyonu içinde barındırıyor

Modun geliştirilme aşamasının hali hazırda devam etmekte olup, ağ atma animasyonları, aşağıya sarkma, tırmanma, nesneleri ağ ile tutup fırlatma , yakın dövüş özellikleri ve daha pek çok animasyon moda eklenmiş durumda. Böylece GTA V adeta farklı bir oyun haline bürünüyor.
Etiketler: ,
Tainted Grail Çıkıyor!
Miscreated Yüzde 70 Oranında Büyük Bir İndirime Girdi
PUBG Mobile’da Daha İyi Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler
Below PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belirlendi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)