HTC Desire 12s Fiyatı ve Çıkış Tarihine İlişkin Detaylar

Fahri Gün 06 Mar 2019 Mobil 298  0

HTC markası geçtiğimiz aylarda Desire 12s modelini tanıtmıştı fakat fiyatı ve çıkış tarihine ilişkin kesin bilgiler sunmamıştı. Bu kez söz konusu cihazın fiyatı ve çıkış tarihine ilişkin de bilgiler ortaya çıktı.

Dünyanın ilk Android akıllı telefon üreticisi olan HTC markası şu sıralar kuşkusuz oldukça zorlu bir dönemden geçiyor. Müşterilerinin dilinden bir türlü anlayamayan ve her geçen gün kan kaybeden şirket, her şeye rağmen Desire serisini yürütmekte kararlı. Yakında Desire serisine yeni bir telefon daha dahil edecek.

200 Euro’dan başlayacak

Yeni cihazın ismi Desire 12s olup siyah, gümüş renkleriyle satışa çıkarılacak. Ürün kendi içerisinde farklı RAM ve depolama alanı seçeneklerine sahip ve böylece fiyat bandında da değişiklikler sunduğunu söyleyebilmek mümkün. Ürünün 3 GB RAM – 32 GB dahili depolama alanı bulunan sürümünün fiyatı 200 Euro seviyesinde olacak.

Giriş seviyesi özelliklere sahip

Ürün 5.7 inç büyüklüğünde HD çözünürlükte ekrana, Snapdragon 435 işlemciye, 13 Megapiksellik bir adet arka kameraya ve 13 Megapiksellik ön kameraya sahip. 3075 mAh büyüklüğünde bataryası bulunan telefon çift sim kart desteği sunmakta olup parmak izi sensörü içeriyor.

Vah HTC vah!

Açıkçası ortaya çıkan bu fiyat eğer doğruysa HTC için aynı tas aynı hamam diyebiliriz. Şirket bu zamana kadar hep fiyat performans konusunda rekabetçi olamadığı için geride kaldı. Bunlara yazılımsal desteğin zayıflığı ve rakip firmaların giderek daha çok güçlenmesi de eklenince şirketin işi iyice zorlaştı.
Etiketler:
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)