Xiaomi Mi 8 Satışları Tavan Yaptı!

Fahri Gün 17 Haz 2018 Mobil 346  0

Son zamanların dikkat çeken markalarından Xiaomi, yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Xiaomi Mi 8 akıllı telefonu ikinci kez satışa sunuldu ve yine yok sattı.

Kullanıcılar yeni nesil gelişmiş akıllı telefonlarla ceplerinde adeta bir cevher taşıyorlar. Akıllı telefonlar çok büyük bir hızla gelişiyor ve bu hıza yetişebilmek için neredeyse altı ayda bir yeni bir akıllı telefon almak gerekiyor. Kullanıcılar şu ana kadar akıllı telefon teknolojisinin hızlı gelişimine iyi ayak uydurdu. Özellikle Xiaomi tarafından piyasaya sürülen son nesil akıllı telefonlara çok büyük bir ilgi var.

Xiaomi geçtiğimiz dönemde Xiaomi Mi 8 akıllı telefonunu sunmuştu. Telefona büyük bir ilgi olmuştu. Stokların çok kısa bir süre içerisinde erimesinin ardından bu kez ikinci defa Xiaomi Mi 8’in sahneye çıkışını izledik ve yine aynı senaryo gerçekleşti. Telefona tıpkı ilk çıktığı zaman olduğu gibi yine büyük bir ilgi oldu ve stokları kısa sürede eridi.

Mi 8 modeli ile elde edilen bu büyük başarı aşikar ancak Apple, Samsung gibi şirketlerin de bu satış başarılarında istemeden de olsa paylarının bulunduğunu, hem de bu payların azımsanmayacak ölçüde büyük olduğunu belirtelim.

Etiketler: , ,
Android Telefonunuzu Hızlandırmak İçin Kullanabileceğiniz Sihirli Yöntem
Mi Note 10 Artık Türkiye’de!
Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)