Oppo R15S Akıllı Telefonu Hakkında İlk Görüntü Sızdırıldı

Fahri Gün 16 Haz 2018 Mobil 347  0

Oppo, yeni R15S akıllı telefon modeli ile çentikli telefon tasarımına yeni bir soluk kazandırıyor. Model ile ilgili ilk görüntü sızdırıldı. 

Aslında R15S ile ilgili daha önce de sızıntılar söz konusuydu ancak bu kez ilk kez büyük olasılıkla gerçek olan bir görüntüye ulaştık. Sızıntılara göre işte Oppo R15S görüntüsü şu şekilde olacak:

Görüntüden de görüldüğü üzere cihaz tasarım anlamında yenilikçi olacak. Arka kısmında çift kamera, ön kısmında da tek kamera yer alacak. Ürünün mavi dışında farklı bir renkle daha piyasaya sürülmesi bekleniyor.

TENAA aracılığıyla ortaya çıkarılan sızıntılardan bir diğeri de ürünün iki farklı kod adına sahip olması. Oppo R15S, PABT00 ve PABM00 olmak üzere iki farklı kod adı ile geliyor. Bu yüzden de cihazın modellerinin farklılık göstereceğini düşünüyoruz. Ürün RAM ve depolama alanı olarak ikiye ayrılabilir.

Sızıntılara göre ürün Snapdragon 660 kullanacak ancak Snapdragon 710 ile gelmesi de kuvvetli bir ihtimal. Ürünün RAM ve depolama alanı seçenekleri hakkında da bazı sızıntılar var. Bu sızıntılara göre cihaz 6 GB RAM & 128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM & 256 GB dahili depolama alanı olmak üzere iki farklı versiyonla gelecek. Elbette bu fiyat farklılıklarını da beraberinde getirecek.

Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Müjdesi!
Oppo Reno 10X Zoom Aldığı Yüksek Boyutlu Güncellemeyle Şaşırttı
Xiaomi Mi 6 Güncellemesi Paylaşıldı
Galaxy Note 9 İçin Yazılım Güncellemesi Paylaşıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)