MediaPad C5 İddialı Geliyor

Fahri Gün 15 Haz 2018 Teknoloji 283  0

Teknoloji dünyasının önemli markalarından Huawei, yeni tableti MediaPad C5’i kullanıcılarla buluşturuyor. Model ile ilgili önemli bilgilere ulaşıldı.

Tablet sektörü her ne kadar akıllı telefon sektörü kadar yaygın olmasada kendisine has bir kitlesi bulunuyor. Tablet alanında özellikle Samsung, Apple gibi markalar başarılı ancak Huawei gibi diğer popüler şirketler de boş durmuyor. Huawei şimdi yeni tableti MediaPad C5 ile epey iddialı geliyor.

Mediapad C5 ile ilgili ortaya çıkan özelliklere göre; Cihaz 8 inç büyüklüğünde 1920x1200p çözünürlüğünde ekrana sahip. Wi-Fi ve LTE desteğine sahip olan model gücünü Snapdragon 435 işlemci biriminden almakta. Bu işlemciyi giriş segment akıllı telefonlarda da görmekteyiz. Tablet alanında da kullanılıyor.

Cihazın ekran yapısının kavisli olduğu da gelen bilgiler arasında. 4 GB RAM’e sahip olan C5, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olmak üzere üç farklı dahili depolama alanı seçeneği ile gelecek gibi gözüküyor. Cihazın hem arka kamerası hem ön kamerası bulunuyor. Arka kamerası 13 Megapiksel ölçeğinde. Ön kamerası ise 8 Megapiksel.

Modelin paylaşılan bu bilgilerinin sızıntılar ile elde edildiğini, henüz net bir fiyat ve tanıtım tarihinin söz konusu olmadığını belirtelim.

Etiketler:
FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)