Assassin’s Creed Odyssey İçin Her Hafta Yeni Bir DLC Gelebilir!

Fahri Gün 14 Haz 2018 Oyun 339  0

Asasssin’s Creed Odyssey oyunu çok yakında çıkışını gerçekleştirecek. Ubisoft oyun ile ilgili uzun süredir çalışmalarını sergiliyor. Odyssey için son ortaya çıkan bilgi ise son derece enteresan.

Ubisoft’un bu zamana kadar en başarılı işlerinden biri kuşkusuz Assassin’s Creed oldu. On yıl kadar önce ilk oyunuyla karşımıza çıkan Assassin’s Creed, zaman içerisinde çok sevildi ve günümüze kadar geldi. Son olarak Assassin’s Creed Origins çıktı. Şimdi de Assassin’s Creed Odyssey geliyor.

E3 2018 esnasında oyun ile ilgili bazı bilgiler verilmişti. Oyunun 2019 yılında çıkacağını öğrenmiştik. Yine önceki oyunlarda olduğu gibi açık dünya temalı, son derece geniş bir evrene ve kaliteli grafiklere sahip olan bir oyunla karşılaşacağız. Ancak ortaya çıkan yeni bir bilgi adeta devrim niteliğinde. Assassin’s Creed Odyssey için hemen hemen her hafta yeni bir indirilebilir içeriğin sunulacağı öğrenildi.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Oyssey her hafta düzenli olarak güncelleme bakımı alacak. Bu güncellemelerde oyundaki bazı teknik hatalar giderilecek ve daha iyi bir AC deneyimi hazırlanmış olacak. Aynı zamanda sık sık yeni indirilebilir içerikler sunularak oyuncuların en iyi deneyimi elde edebilmesi amaçlanacak. Bu hamle korsancılığın da biraz önüne geçecek.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)