Garmin Vivoactive 3 Akıllı Saatinin Yeni Versiyonu Geliyor

Fahri Gün 14 Haz 2018 Teknoloji 244  0

Garmin Vivoactive 3’ün yeni bir versiyonu hazırlandı. Söz konusu akıllı saat, akıllı telefonlar ile yapabildiğiniz hemen hemen her şeyi yapmanıza yarıyor.

Akıllı saatler son zamanlarda teknolojik olarak epey gelişmeye başladı. Garmin Vivoactive 3 cihazı da buna güzel bir örnek. Söz konusu model, müzik dinlemek isteyen kullanıcılar için özel olarak tekrar elden geçirildi.  Garmin Vivoactive 3, Garmin Play üzerinden temassız ödeme yapmanıza yarıyor. Akıllı telefonunuza gelen bildirimleri sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilmenizi sağlayan yeni versiyon, sağlık ve egsersiz konusunda da kullanıcıya oldukça yardımcı olacak.

Modelde adım ve kalp atış ritimleri izlenebiliyor. Egsersiz yaparken size bazı alternatifler sunabiliyor ve aldığınız geri bildirimi belirtiyor. Böylece adeta sizin bir koçunuz gibi destek oluyor.  Gelişmiş uyku monitörü özelliğiyle de gelecek olan Garmin Vivoactive 3, uyurken de kullanmanıza yarayacak. Cihazın toplam 7 günlük bir pil ömrü bulunuyor. İçerisinde depolama alanı olarak da 500 şarkıya kadar kapasite olduğunu belirtelim. Böylece Garmin Vivoactive 3 yeni versiyonunu bir müzik kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Yakında Spotify, Apple Music gibi popüler müzik uygulamaları da bu akıllı saat ile kullanabileceksiniz.

Ek olarak Garmin Vivoactive 3 eski versiyonunda bulunan tüm özelliklerin korunduğunu da ifade edelim.

FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)