SCUM Çok Yakında Steam’de Aktif Hale Gelecek!

Fahri Gün 18 Haz 2018 Oyun 633  0

Heyecanla beklenen oyunlardan SCUM hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Oyun yakında Steam platformunda aktif hale gelecek. 

Gamepires ve Croteam tarafından geliştirilen, Devolver Digital tarafından da yayınlanacak olan SCUM hakkında Steam duyurusu geldi. Oyunun Steam sayfası bir süre önce açıldı. SCUM erken erişim sürümünün geleceğinin de müjdesi verildi.

Steam platformunda SCUM erken erişim başlığı açıldı ve tarih olarak da Ağustos ayı gösterildi. Yani SCUM, 2018 yılının Ağustos ayı içerisinde resmen Steam’de oynanabilir hale gelecek. Ancak ilk etapta erken erişim sürümü olarak sunulacak. Zaman içerisinde tam sürüm de oyuncularla buluşturulacak.

SCUM, hayatta kalma oyunlarına farklı bir bakış açısı getirecek. Oyunda vahşet ve şiddet öğeleri çok fazla ön planda olacak. Bu yüzden ufak çocukların oynaması önerilmeyen SCUM, piyasaya sürüldükten sonra bu doğrultuda takip edilecek.

SCUM grafiksel olarak da taktir toplayacak bir oyun olacak. Gerçekçi grafikleri üstün doğa manzaraları eşlik edecek. Böylece farklı bir atmosferde güzel bir oyun oynayabileceksiniz. Oyunun final sürümünün ise tam olarak ne zaman çıkacağı şu an için belli değil. Eğer erken erişim sürümü beğenilirse bu süre epey kısalacaktır.

Etiketler: ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)