Vivo Y93 Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü

Fahri Gün 27 Kas 2018 Mobil 409  0

Vivo, Y93 akıllı telefon modelini satışa çıkardı. Telefonun tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yapılmıştı ve artık resmen raflardaki yerini aldı. 

Çentikli yapı artık sadece orta ve üst segment modellerde değil giriş seviyesi akıllı telefonlarda da karşımıza çıkıyor. Vivo Y93 bunun yeni örneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Damla çentikli bir yapıya sahip olan Vivo Y93, giriş segmentte uygun fiyattan yerini aldı. Telefonun 2 GB RAM bulunan modeli 140 dolardan, 4 GB RAM bulunan modeli ise 210 dolardan gelecek olup şu an Hindistan pazarında, daha sonra da global pazarda kendisini gösterecek.

Qualcomm’un 12 nanometre üretim sürecine sahip olan yeni giriş seviye işlemcilerinden Snapdragon 439’a yer verilen telefon, 6.22 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü kavisli ekrana sahip. Arka yüzünde 13 Megapiksel + 2 Megapiksel çift kamerası bulunan telefonun önünde ise 8 Megapiksellik selfie kamerası yer alıyor.

4030 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan Vivo Y93, Android Oreo 8.1 tabanlı işletim sistemine sahip olup Funtouch OS 4.5 arayüzüyle geliyor. Vivo, global alanda daha popüler olmak isteyen bir marka ve bu doğrultuda Vivo Y93 önemli bir silahı. Bakalım Vivo Y93’ün pazardaki etkinliği ne şekilde olacak?

Etiketler: ,
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)