Eagle Flight Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 28 Kas 2018 Oyun 299  0

Steam platformunda indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Sonbahar indirimlerinin sona ermesinden sonra bu kez de hafta içi indirimleri kendisini gösterdi.

Hafta içi indirimleri Steam platformunda adeta bir klasik haline geldi. Bunlardan bir yenisi de Eagle Flight oyununda yaşandı. Eagle Flight’ın normal fiyatı 102.99 TL iken Steam platformunda aldığı yüzde 50’lik büyük indirimle birlikte 51.49 TL’ye indi. Böylece oyunun fiyatı ciddi oranda indirime uğramış oldu. Eagle Flight indirimi özel promosyon kapsamında olup hafta içinin dışında 3 Aralık tarihine kadar  geçerli olacak. Yani oyun hemen hemen bir hafta kadar daha indirimde kalacak.

Peki Eagle Flight nasıl bir oyun?

Ubisoft tarafından geliştirilip yayınlanan Eagle Flight, VR oyuncuları için geliştirilmiş olup farklı bir simulasyon deneyimi sunuyor. Oyunda bir kartalı yönetiyorsunuz ve uçsuz bucaksız bir evrende uçuş halindesiniz. Bu deneyimi VR ile yaşamak oldukça enteresan oluyor. Ubisoft, kartal hissiyatını daha önce Assassin’s Creed oyunlarında kullandı ve oldukça dikkat çeken bir işe imza attı. Ardından bunu başlı başına bir oyun haline getirmeyi düşündü ve Eagle Flight’ı tasarladı. Normal fiyatı her ne kadar biraz pahalı olsada şu an aldığı indirim sayesinde makul bir seviyeye inmiş durumda.

Etiketler:
Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun
Birbirinden Güzel 5 Uzay Temalı Video Oyunu
Steam Platformunda 2020’nin En İyi Oyunları Açıklandı
Steam 2020 En Çok Satan Video Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)