Vestel Venus E2 Go Fiyatı Hakkında Sürpriz Gelişme

Fahri Gün 10 Ağu 2018 Mobil 478  0

Merakla beklenen akıllı telefonlardan Vestel Venus E2 Go fiyatı ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Cihazın Türkiye fiyatı belli oldu. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Akıllı telefon dünyasında hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Vestel şimdi de Venus E2 Go telefonuyla geliyor. Bu telefon Android One projesi kapsamında olup dar gelirli akıllı telefon kullanıcıları için önemli bir seçenek olarak geliyor. Vestel Venus E2 Go, 1000 TL’nin altında bir fiyattan alınabilecek. Telefonun fiyatı 899 TL olacak.

Cihazda işletim sistemi olarak Android Oreo 8.0 bulunuyor. 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekrana sahip olan telefon, 4 çekirdekli Snapdragon 212 işlemci birimine sahip. 1 GB RAM ve 8 MP arka kameralı Vestel Venus  E2 Go, ön yüzünde ise 5 MP selfie kamerası içeriyor.

8 GB dahili depolama kapasitesi bulunan akıllı telefon 64 GB’a kadar arttırılabilir hafızaya sahip.  Adreno 304 GPU kullanan modelde 2.D kavisli ekran bulunması ise en dikkat çekici özellik. Onun haricinde cazip bir özelliğinin bulunmadığını belirtebiliriz.

Vestel’in bu akıllı telefonuyla ilgili olarak söylenebilecek şey fiyatının özelliklerine göre biraz yüksek olduğu. Çünkü bu özelliklere sahip eski telefonlar zaten bulunuyor. Önemli olan bu özelliklerin üzerine çıkabilecek yeni telefonları uygun fiyatlara sunabilmek. Vestel de bunu başaramamış gözüküyor ancak telefon Android Go kapsamında olduğu için beklenenden fazla performans verecektir.

Etiketler: ,
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar
IOS 14 Beta’dan IOS 13’e Dönüş Yapma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)