Note 8 Telefonunuz İçin Kullanabileceğiniz En İyi Ekran Koruyucular

Fahri Gün 09 Ağu 2018 Mobil 425  0

Galaxy Note 8 akıllı telefonu muazzam bir ekrana sahip. Bu ekran kaliteli bir ekran koruyucu ile korumak oldukça önemli. İşte bu konuda en iyiler…

Piyasada çok fazla ekran koruyucu var ancak bunların çoğu gereken kaliteden bir hayli yoksun. Özellikle kavisli ekran söz konusu olduğu zaman mutlaka kaliteli bir ekran koruyucu kullanmak gerekiyor. Galaxy Note 8 telefonuna sahipseniz aşağıdaki koruyuculardan birini kullanabilirsiniz.

Whitestone Dome Glass Tempered Screen Protector

Diğer koruyuculardan en büyük farkı sadece yan kısımlardan yapışmasıdır. Kristal, hassas bir koruyucu olup Amazon üzerinde 45 Dolan fiyat etiketiyle satılmaktadır. Forum sitelerinde en çok önerilen ekran koruyucularından biridir.

Spigen NeoFlex Screen Protector For The Galaxy Note 8

Ana malzemesi TPU olan esnek, sert yapılı bir ekran koruyucudur. Ürünü telefona yapıştırmak oldukça basittir. Baloncuk oluşma riskini en aza indirir. Darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Amazon üzerinde 9 Dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

IQ Shield LiQuidSkin Full Coverage Screen Protector

Bu ekran koruyucusunu geliştiren firma, ürünlerine son derece güveniyor ve ömür boyu garanti sunuyor. Bebeklerin dahi bu ekran koruyucusu bulunan bir telefona zarar veremeyeceğini iddia eden şirket, telefonlarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir ekran koruyucu oluşturmuş. Koruyucunun fiyatı Amazon üzerinde 8 Dolar. Böylece listemizdeki en uygun fiyatlı ekran koruyucu olarak öne çıkıyor.

amFilm Tempered Glass Secreen Protector For Galaxy Note 8

Özellikle yumuşak, dokunmatiği fazla etkilemeyecek bir ekran koruyucu arayanlar için geliştirilmiş olan amFilm Tempered Glass Secreen Protector For Galaxy Note 8, aynı zamanda kırılmalara karşı güçlü koruyucu yapısıyla da dikkat çekiyor. Ürünün fiyatı Amazon üzerinde 12 Dolar.

BodyGuardz Pure Arc Tempered Glass Screen Protector

Bu ekran koruyucusunu üreten şirket o kadar iddialı ki 30 gün içerisinde para iadesi garantisi sunuyor ve aynı zamanda ömür boyu garanti kapsamında kalacağını beyan ediyor. Whitestone’dan sonra listedeki en pahalı ikinci ekran koruyucu olan BodyGuardz Pure Arc Tempered Glass Screen Protector, Amazon üzerinde 40 Dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)