Venus Z10 Akıllı Telefonuyla İlgili Sürpriz Bir Hadise Yaşandı

Fahri Gün 19 Kas 2018 Mobil 1.638  0

Vestel, Venus Z10 akıllı telefonuyla ilgili olarak yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme telefon için çıkması beklenmeyen Oreo yükseltmesini sundu ve bu anlamda oldukça önemli.

Vestel günümüzde millet olarak sahip çıkmamız gereken teknoloji şirketlerinden biri ve Venus serisi akıllı telefonlarıyla pazarda yer alıyor. Vestel Venus Z10 akıllı telefonu, şirketin ilgi odağı modelleri arasındaydı ancak daha önce yaşanan gelişmeler ürün için bir Oreo yükseltmesinin sunulmasının oldukça güç olduğunu göstermekteydi. Ancak Vestel telefon için sürpriz niteliğindeki bu güncellemeyi yayınladı. Güncellemeyle beraber Venus Z10 telefonunun sürümü Oreo’ya yükseldi.

1.12 GB dosya büyüklüğüne sahip olan bu güncellemeyle birlikte kamera ve pil başta olmak üzere telefonda önemli değişiklikler meydana gelmekte. Vestel Venus Z10’un Oreo yükseltmesini almasından sonra elbette gözler Venus Z20’ye çevrildi. Çünkü Z20 için de Pie yükseltmesinin sunulması bekleniyor. Bakalım bu konuda ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Güncellemenin içerisinde güvenlik yamalarının da bulunduğunu belirtelim. Şu an kademeli olarak dağıtımda olan bu güncelleme henüz her telefona ulaşmadı. Bu yüzden sabırlı olunması gerekiyor. Güncelleme sonrasında bazı uygulamaların güncelleştirilmesi veyahut yeniden kurulmasının gerekebileceğini de ifade edelim.

Etiketler: ,
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

“Venus Z10 Akıllı Telefonuyla İlgili Sürpriz Bir Hadise Yaşandı” üzerine 1 yorum

  1. Venüs Z10 dedi ki:

    Güncelleme alanlar gps probleminin çözülüp çözülmedi hakkında bilgi verirse sevinirim. Teşekkürler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)