Galaxy J8 Akıllı Telefonuna Yeni Bir Güncelleme Geldi

Fahri Gün 18 Kas 2018 Mobil 597  0

Samsung, Galaxy J8 modeli için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme cihaza bazı özellikler ekliyor ve sistem kararlılığı hususunda iyileştirmeler içeriyor.

Günümüzünü önde gelen akıllı telefon şirketlerinden biri olan Samsung, J8 modeli için yeni bir güncelleme yayınladı. Peki güncellemenin öne çıkan fonksiyonları neler? Güncelleme cihaza VoLTE desteği sunmakta ve AR emoji getirmekte. Bu iki yeni özelliğin haricinde büyük ölçüde bir değişiklik bulunmuyor. Ancak performans hususunda da iyileştirmeler aldığını söyleyebiliriz. Böylece telefon biraz daha stabil çalışmaya başlayacak gibi gözüküyor.

Güncelleme kademeli olarak dağıtılmakta olup henüz her telefona ulaşmadı. Dolayısıyla henüz güncellemeyi almadıysanız bu durum normal.

Galaxy J8 özelliklerini hatırlayalım 

J8 modeli 6 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip olup Snapdragon 450 işlemciden güç alıyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunan telefonun hafızası 256 GB’a kadar artırılabiliyor. 16 Megapiksel + 5 Megapiksel arka kameraya sahip olan akıllı telefonun ön yüzünde de 16 Megapiksellik ikinci bir kamera bulunuyor.  Parmak izi sensörü bulunan cihaz çift sim kart destekliyor ve 3500 mAh büyüklüğünde bataryası bulunuyor. Ürün işletim sistemi olarak ise Android Oreo 8.0 yazılımına sahip.

Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)