Telefonu Elinizden Düşürtmeyecek En Sürükleyici Mobil Oyunlar

Fahri Gün 28 Eki 2019 Mobil 632  0

Bu yazımızda telefonunuzu adeta elinizden düşürtmeyecek birbirinden iddialı mobil oyunlara değiniyoruz. İşte o oyunlar…


Mobil oyunlar günümüzde son derece gelişti. Artık hemen hemen herkesin elinde mobil oyunlar bulunuyor. Peki mobil oyunlar arasında en sürükleyicileri hangileri dersiniz? Gelin hazırladığımız yeni içeriğimizde buna bir göz gezdirelim.


Candy Crush Soda Saga


King tarafından geliştirilen oyun toplam 214 MB dosya boyutuna sahip olup mobil alanda en faza oynanan oyunlardan biridir. Soda Saga sürümü yeni şekerleri, yetenekleri beraberinde getirmektedir.


Papa Pear Saga


King tarafından geliştirilen bir başka oyun olan Papa Pear Saga da en popüler mobil oyunlar arasında yer almakta olup sahip olduğu yeteneklerle kullanıcıların uzun saatlerini akıllı telefonları başından geçirmelerine neden olmaktadır.


Havest Hero 2: Farm Swap


Bu yapım bir çiftlik oyunu olup sahip olduğu bulmaca öğeleriyle oyuncuyu bir hayli zorluyor ve böylece uzun saatlerini telefon başında geçirmesine neden oluyor. Yalnızca 47 MB dosya boyutuna sahip olan oyun en sürükleyici mobil oyunlardan biri olarak gösteriliyor.


FarmVille 2: Köy Kaçamağı


Bu oyun toplam 95 MB boyuta sahip olup Zynga tarafından geliştirilip piyasaya sürüldü ve FarmVille macerasına yeni bir boyut kazandırdı. Bir çiftlik oyunu olan FarmVille 2:Köy Kaçamağı, çiftliğinizde klasik tatları ve diğerlerini üretebileceğiniz, özellikle belli bir kesim kitleye hitap eden güzel bir oyun.


Funny Farm 3


LLC Progress tarafından geliştirilen bu oyun yalnızca 63 MB dosya boyutuna sahip olup tıpkı diğer iki yapım gibi bir çiftlik oyunu, gerek derecelendirme puanı gerekse oyuncu izlenimleri bazında bir hayli popüler bir oyun olup sürükleyici yapısıyla oyuncuların beğenisini kazanıyor.


Farm Crush 2020


ZY Mobile’ın geliştirdiği bu oyundaki meyve ve sebzeler büyülendi ve kurtulmak için yardıma ihtiyaç duyuyorlar. Amaç en az üç ürünü birleştirmek ve böylece büyüyü sona erdirmek. Çevrimdışı olarak oynanabilmesi oyunun temel avantajlarından biri.
Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)